TETOVĒJUMA KOPŠANA

 • Pēc tetovējuma pabeigšanas tiek uzlikta aizsargplēve, kura jānoņem pēc 3 stundām. Kad aizsargplēve noņemta, tetovējuma vieta jānomazgā ar ziepēm un siltu ūdeni
 • Pēc tam 2 nedēļu laikā, kamēr tetovējums dzīst:

 • Tetovējums jasmērē ar ”Bepanthen Plus” ziedi 2 reizes dienā, plānā slānī.

 • Nekasīt un neplēst nost kreveli.

 • Nedzert rūgstošu alkoholu.

 • Nenodarboties ar sportu (u.c. aktivitātēm,kas izraisa aktīvu svīšanu)

 • Neturēt tetovējuma vietu ilgstoši udenī (piemēram, nesēdēt vannā, nepeldēties).

 • Neiet pirtī, saunā, baseinā.

 • Neapmeklēt solāriju un nepakļaut tetovējumu tiešiem saules stariem.

 • Kopšanas procesā nav ieteicams valkāt tādas drēbes, kas varētu pielipt tetovējumam (pārāk apspīlētas).

 • Lai āda ātrāk atjaunotos, pēc sadzīšanas tetovējuma vietu var smērēt ar ādu mitrinošu krēmu.

 • Lai ilgāk saglabātu tetovējuma krāsu un spilgtumu, vienmēr jārupējas, lai, uzturoties stipros saules staros, tu lietotu ādas aizsargkrēmu, ieteicams ar maksimālo aizsardzības pakāpi.
 • Ja rodas kādi jautājumi par kopšanu- droši rakstiet un jautājet man (nevis draugiem).

Desmit visbiežāk uzdotie ``gudrie`` jautājumi un atbildes uz tiem.

Cien. klienti, lielākā daļā gadījumu, ja Jūs man rakstat pirmo reizi, tad es noteikti neesmu Jūs redzējusi dzīvajā un man nav ne mazākas nojausmas, cik liela jums ir mugura vai cik garas rokas. Sākumā Jums ir jāuzraksta ko tieši Jūs vēlaties taisīt un ja ir, tad jāatsūta arī zīmējums. Bet pašā labākajā gadījumā ir jāatbrauc pie manis uz salonu uz personīgo konsultāciju- tad es arī varēšu jums precīzi pateikt par laikiem, naudām kā arī kko ieteikt vai izstrādāt dizainu.

Lielākā daļa cilveku,kas uzdod šo jautājumu, parasti līdz svaru zālei ta arī nenokļūst. Bet tos, kuri nokļūst, varu nomierināt- tetovejums var izplūst tikai ja jūs ļoti strauji pieņemsieties svarā- respektīvi no kādiem 60 kg uz 160. Pārejos gadījumos nekas traks ar tetovējumu nenotiks.

“Vēlos sev rozes uz sāniem, bet varbūt ne rozes, bet gan peonijas, tikai neesmu vēl īsti izdomājusi par krāsu, un vēl gribu tam visam pievienot uzrakstu un vēl varbūt kko, un visu to velos 10×10 izmērā un varbūt vēl klāt kko no mandalām pielikt utt. utt….”

Tātad ja Jums nav konkrētas vīzijas par savu tetovējumu, vai Jūsu ideja ir ļoti sarežģīta un ar daudzām niansēm, nevajag rakstīt garās A4 formāta vēstules- visērtākais veids- atbraukt uz konsultāciju vai piezvanīt.

Nē, nedrīkst nekādā gadījumā. Alkohols paplašina asinsvadus un palielina asiņošanu, narkotiskās vielas pasliktina imunitāti un iedarbojās u smadzenēm. Turklāt zem alkohola vai narkotisko vielu iedarbības jūsu samaņa var jums izmainīt un nākošajā dienā jūs nožēlosiet savas vēlmes.

Var uztaisīt permanento meikapu- lūpas, uzacis utt, kurš pēc kāda laika pabālē un pa gabaliem iziet ārā. Taču uz mākslinieciskiem tetovējumiem tas neattiecās. Iedomājaties, jūs uztaisīsiet piem. pantēru, kurai pēc pusgada pazudīs nagi, pēc gada aste un vēl pēc gada galva. Vai Jums to vajag?

Mūsdienās jau sen nav nekādu “nozīmju”. Mēs dzīvojam tanī laikā, kad tetovējums vairs nav tikai cietumnieka vai jūrnieka atpazīšanas zīme.  Cilvēki taisa tetovējumus vienkārši tāpēc ka patīk, tāpēc, ka grib izrotāt savu ķermeni. Savu tetovejumu Jūs varat personificēt, ieliekot tajā tikai Jums zināmu nozīmi un jēgu.

Ja Jūs esat nolēmuši taisīt tetovējumu, Jums jābūt 100% pārliecinātam par savu lēmumu. Ja jūs taisat tetovējumu, un jau domājat par to, kā to noņemt nost, tad labāk netaisiet vispār.

Ja jūs tiešām gribat taisīt kko lielu un nopietnu, tad tas aizņem laiku. Sākot tetovēties Jūs paši sapratīsiet, ka nevar nosēdēt visu dienu taisot, tas ir ļoti grūti. Turklāt es nehalturēju un pievēršu uzmanību katrai detaļai. Pieredze rāda, ka tie, kas taisa ātri un “pa lēto” pēc kāda laika nāk to visu pārtaisīt pa daudz lielākām naudām.

Jo tumšāks ir vecais tetovejums, jo grūtak to ir aizklāt ciet un jo tumšāka krāsa un lielāka bilde ir jāliek virsū. Baltā krāsa ir visgaišākā un viscaurspīdīgākā- ar to vispār neko nevar aizkrāsot ciet.

Ieteikt es varu tiešām jebko, bet pēc savas gaumes. Taču tas ir Jūsu ķermenis un Jums pašiem ir jāizdomā ko Jūs vēlaties.